نوروز ۹۹

2020/03/20 0 By ادمین سایت

درود به کسانی که نوروز را عزیز میشمارند ;

نوروز باستانی ایران عزیزمان را  در این روز های سخت و تلخ به شما تبریک میگوییم🌹. نوروز همواره نمایان گر شادی مردم ایران است و با بهاری که از زمستانی سرد عبور میکند شکل میگیرد. در شاهنامه آمده است که جمشید شاه بزرگ ایران به جنگ با اهریمن ها و پلیدی ها میرفت. در یکی از همین روز ها که پادشاه ایرانی از جنگ با اهریمن بر میگشت ، با تخت خود بر بلندای نقطه ای از زمین در لحظه طلوع خورشید ایستاد (درشاهنامه اشاره شده است که او با تخت خود به پرواز در می آید ) نور آن تخت چشم همگان را خیره میکند و مردم آن روز را نوروز نامیدند.

این روز ها که کسادی در میان کسبو کار ها موج میزند ، فرصت خوبی تا با کمترین هزینه درامد زایی کنید !

بهار هنری ۹۹ 

با اینکه بیشتر مردم این روز ها را در خانه میمانند با خودشان میپرسند که حالا چکار کنیم ؟

بیشتر افراد با گذراندن وقت خود از طریق فضای مجازی این روز ها را پشت سر میگزارند اما چه چیزی بهتر از اینکه از وقت خود به بهترین شکل استفاده کنیم . خب قطعا هر کس با توجه به سلیقه خود وقتش را پر میکند . اما ما پیشنهادی فوق العاده برای بانوان عزیز داریم ، شما میتوانید با تهیه پکیج های آموزشی با کمترین هزینه کسب درامد کنید پکیجی مانند فیلم های آموزشی عروسک روسی که طرفدار بسیار  دارد . اگر پکیج آموزشی از ما خریداری کنید این امتیاز را دارید که محصولات خود را در سایت به فروش برسانید ، این یعنی یاد بگیرید ، کار هنری خود را بسازید و در سایت به فروش برسانید.

حمیات پارس بانو از هنرمندان

اگر شما در زمینه هنری به صورت حرفه ای یا متوسط فعالیت میکنید میتوانید با قرار دادن فیلم های آموزشی در سایت کسب درامد کنید . همین الان تماس بگیرید (۰۹۱۸۷۶۳۵۶۷۳) (@parsbano72)

به بهترین شکل از وقت خود استفاده کنید ، فرصتی برای میلیونر شدن .